טיפול ואימון אישי

טיפול אישי, מאפשר להתבונן בחיים באופן שבדרך כלל אתה לא עושה בחיי היום יום. המפגש בחדר הטיפולים מאפשר לבחון איפה בחיים אתה מרגיש תקוע, באילו מקומות היית רוצה לעשות שיפור ואיזה, והיכן היית רוצה לצמוח. טיפול אישי יכול לעזור לך להתקדם לקראת הגשמת עצמך באופן מלא ומספק, או לעזור לבחון בעיות אשר עולות בחיי היומיום בתחומים השונים בחייך למשל זוגיות, עבודה, משפחה ועוד..

תרפיה באומנות בשיטת נוביצקי

שיטת הלימוד הייחודית שפותחה על-ידי ד”ר בלה נוביצקי מתבססת על ההבנה, לפיה צמיחה אישית ויצירה אמיתית יוכלו להתקיים רק מתוך אותו עולם פרטי של כל אחד ואחת; מתוך הבטן, דרך פיתוח תחומי העניין האישיים ובשילוב התבוננות רחבה ומעמיקה על העולם.

טיפול בשולחן מים

למים יש חלק מרכזי בחיינו ובלעדיהם אין חיים: כל יונק, עוף או זוחל מתחיל את חייו במים, העובר מתפתח ברחם כשהוא מוגן במי-השפיר, 70% מגופנו הוא מים ובמוח ישנם 85% מים! כנראה שזו הסיבה שבכל המיתוסים בתרבויות השונות, העולם נוצר מתוך מים. באמצעות שולחן מים קטן הכולל: מיכל מים, צבעים, פלסטלינה, חיות פלסטיק ועוד חומרים, יוצרים אנשים "עולם מים". עולם זה מאפשר להם להביע את עצמם, ליצור, לספר ולעבור תהליכים פסיכולוגיים.

הדרכת הורים

הורים רבים מוצאים עצמם חסרי אונים ומלאי שאלות כשהם עומדים בפני סיטואציות יום-יומיות שמתרחשות עם ילדיהם. הדרכת הורים היא תהליך ייעוצי בו הורים לילדים ומתבגרים יכולים להעלות את הבעיות איתן הם או הילדים מתמודדים, ולקבל כלים מעשיים שיעזרו לשפר את תפקודם ההורי ואת ההתמודדות עם האתגרים הרבים שמעמידה בפניהם ההורות. מומלץ כי שני ההורים ייקחו חלק בתהליך ההדרכה, זאת על מנת לבסס קו אחיד בהתמודדות ההורית מול הילד. יחד עם זאת, גם אם רק אחד מההורים ישתתף בהדרכה, היא עשויה להיות משמעותית ולייצר שינוי בדפוס ההתנהגות ההורי.

הנחיית קבוצות קבוצת פיברומיאלגיה צפון מפגשים בימי שלישי אחת לשבועיים

טיפול קבוצתי הוא אמצעי טיפול המותאם לטיפול בקשיים וצרכים שונים: קיים מגוון גדול של טיפולים קבוצתיים המתמקדים בבעיות ספציפיות , משברים מסוימים או נושאים רחבים יותר. טיפולים קבוצתיים מתאימים לילדים, מתבגרים ובוגרים, ועשויים להועיל הן לאנשים הסובלים מהפרעות נפשיות והן לאנשים בריאים נפשית המתמודדים עם מורכבות החיים היומיומיים ו/או מעוניינים בלמידה וגדילה אישית. קבוצה טיפולית, מעצם המבנה שלה, מציעה הזדמנויות ייחודיות להתנסות ולעבוד על סוגיות של אינטימיות, בדידות ונפרדות. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע או שבועיים לסירוגין, בדרך כלל הקבוצה מונה בין 8-15 אנשים ומשתנה בהתאם להגדרת הקבוצה והמכנה המשותף שלה.

תרפיה קבוצתית אינטגרטיבית לחולים במחלות כרוניות / מחלות שקופות.

במסגרת הקליניקה ניפגש אחת לשבוע בימי ראשון בשעה 18:30 לשעתיים קבוצה קטנה ואינטימית (בין 6-8 משתתפים / ות) מה יהיה לנו במפגשים ? התבוננות פנימה לתת-מודע והבנתו, הכרות עם שדונים ומזיקים אשר משפיעים על חיינו ולמידה איך לחיות איתם בשלום, בחינת הרגשות שלנו והתגובות אשר מנהלות את חיינו ביומיום, בחינת היבטים שונים בחיינו החל ממשפחה, זוגיות וסביבה. איך נעשה את זה ? על ידי שילוב טכניקות שונות כגון: אומנות, טיפול בשולחן מים, מיינדפולנס, דמיון מודרך, ביבליותרפיה, קלפים ועוד... קהל היעד: חולים כרוניים אשר מעוניינים לעבור חווית טיפול אחרת בקבוצה. מגילאי 21 ומעלה. *אין צורך בידע קודם באומנות , מדיטציות, דמיון מודרך או טכניקות אחרות! יש צורך בסקרנות לצד צורך להתפתחות אישית והתבוננות לעומק פנימה!!!

הרצאות העשרה באוויר הפתוח

בחודשי הקיץ החל ממאי ועד ספטמבר בימי שלישי אחה"צ, אחת לשבועיים הרצאות באוויר הפתוח בקליניקה ברחוב קרפל 48. מה יהיה לנו שם? הרצאות בנושאים כגון: טיפול זוגי, נטורופתיה, יומן השראה וכתיבה ככלי טיפולי , עורכת דין בנושא זכויות חולים כרוניים, דיקור סיני ועוד...